Časový harmonogram a organizace přejímek a zahájení 1000 mil československých 2019.

 

Milí kamarádi, soutěžící posádky.

Díky spolupráci s Autoklubem ČR se podařilo takřka nemožné – letošní ročník soutěže historických vozidel pro opravdové sportsmany bude opět odstartován z Opletalovy ulice a zázemí přejímek včetně občerstvení během nich a snídaně před startem proběhne v prostorech historické budovy Autoklubu české republiky. Opletalova ulice bude pro naše účely uzavřena od středy 12.6. od 12.30 hod. do čtvrtka 13.6. do 8.00 hod. a místo bude oploceno a celou noc střeženo 10 pracovníky bezpečnostní agentury.

Přejímky posádek a jejich vozů proběhnou ve středu 12.6. od 13,00 do 16,00.

Místo pro zaparkování vleků a doprovodných vozidel je opět v omezeném množství zajištěno v prostorách NTM na Masarykově nádraží a za budovou NTM na Letné. Prosím proto všechny posádky, pro které je to alespoň trochu možné, aby se dostavily po vlastní ose.

Soutěžní vozy budou řazeny podle startovních čísel. Vzhledem k počtu přijatých přihlášek bude celý prostor Opletalovy ulice soutěžními vozy  zcela zaplněn a nebude možné jejich pořadí jakkoli měnit. Z tohoto důvodu je nezbytně nutné, aby posádky přijížděly k přejímkám ve svém stanoveném čase který je uveden v přiložené tabulce „Časy přejímek“. Po příjezdu do Opletalovy ulice, který bude možný jednosměrně pouze  ze směru od centra, se Vás ujmou pořadatelé oblečení do výrazných žlutých vest s logem 1000 mil a nasměrují váš vůz přesně na pro něj vyhrazené místo, odkud budou vozy ráno v 1 minutových intervalech startovat do soutěže.

Po zaparkování vozu se posádka odebere na administrativní přejímku do přízemí Autoklubu, kde obdrží tašku se všemi náležitostmi (start. čísla, přední plast. tabulky, visačky pro oba členy posádky, jízdní výkazy, kontrolní deník se všemi vyznačenými časy průjezdů jednotlivými časovými kontrolami, formulář k ubytování v Bratislavě, kovový štítek 1 000 mil 2019 k eventuální instalaci do motorového prostoru, polokošile a čepice s logem soutěže).  Po absolvování této přejímky budete mít dostatek času k instalaci startovních čísel a plastových tabulek, stejně jako k malému občerstvení, prohlídce výstavky 1000 mil i k návštěvě 5. patra budovy, odkud se naskýtá nádherný pohled na panorama Prahy.

V 16,15 všichni společně nastoupíme do připravených autobusů, které nás odvezou do znovu otevřeného muzea PRAGA ve Zbuzanech.

Zde je pro vás od 17.00 připraven program:

Welcome drink s překvapením, prohlídka zrenovovaných prostor muzea, raut a následně rozprava s jezdci. Předpokládaný odjezd autobusy zpět do Opletalovy ulice mezi 20.00 až 20.30 hodin.

Závěrem tohoto slohového cvičení se na Vás všechny ještě jednou obracím s prosbou, aby jste skutečně dodrželi časový harmonogram příjezdu do Opletalovy ulice před budovu Autoklubu. Je to nutnost poplatná skutečnosti, že start 1000 mil Čs proběhne z autentických prostor v centru Prahy, odkud startovaly původní ročníky a kde se potkávali jezdci zvučných jmen meziválečného období.

 

Už se nemůžeme dočkat, až se s Vámi všemi potkáme!

 

Za všechny organizátory

 

Miroslav Krejsa

Ředitel 1000 mil Čs 2019

 

V Jablonci n.N. 20.5.2019